Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Новини України

Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно затримали у 2022 році. Омбудсмен Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що завдяки його роботі разом з російським омбудсменом з прав людини ці громадяни були звільнені. Деяких з них викрали просто через те, що їхні родичі служать в ЗСУ, або коли вони просто йшли на роботу у день російського вторгнення. Один з громадян був добровольцем у бригаді Ангели Тайри в Маріуполі, і разом з нею його також затримали, але Тайру вдалося звільнити раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *