Іран відповів на удари США, завдавши ударів безпілотниками і ракетами по військових об’єктах американців у Кувейті та Бахрейні. Обидві сторони порушили режим припинення вогню, що може призвести до зупинення дипломатичних процесів. Іран заявив, що удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США, включаючи авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Іран обіцяє “нищівну відповідь” на нові удари від США. Обидві країни вже раніше проводили атаки одна на одну, але напруження між ними продовжує зростати.