Президентка Молдови Майя Санду виступила за виведення російських військ із Придністров’я у рамках угоди щодо закінчення конфлікту в Україні. Вона наголосила на важливості мирного врегулювання ситуації та зазначила, що незаконна присутність російських військ у регіоні є серйозною проблемою. Санду також підкреслила, що Молдова йде шляхом європейської інтеграції, а її майбутнє вирішується в Брюсселі, а не в Москві. Крім того, вона зазначила про зусилля уряду для вирішення ситуацій з затриманням молдавських громадян на лівому березі Дністра через діалог з Тирасполем за посередництва ОБСЄ.