США заявили про нові удари по цілях Ірану

Новини України

Американські військові провели нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. За інформацією Центрального командування США, після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран отримав можливість припинити вогонь, але відмовився від цього. Уранці один з танкерів був поранений безпілотником-камікадзе. Американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, протиповітряній обороні та іншим об’єктам у відповідь на агресію Ірану проти торговельного судноплавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *