Крим накрили блекаути після чергових вибухів

Новини України

У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, після яких жителі декількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії, Севастополя та Сімферополя. Також спостерігались спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. В результаті вибухів та можливої атаки безпілотників станція зазнала пошкоджень. Жителі різних районів Криму повідомляли про відсутність електрики. Офіційних даних щодо наслідків подій від окупаційної влади Криму поки що немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *