Міський голова на Київщині став об’єктом кримінального провадження через підозру у зловживанні владою. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для заволодіння земельними ділянками та розтрати бюджетних коштів на суму понад 75 млн грн. Схема полягала у фальсифікації документів та перенесенні земель на більш цінні території. Крім того, встановлено факти недостовірної відомості у документації та реєстрації. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У рамках розслідування виявлено також розмови, які можуть свідчити про підготовку незаконних схем приватизації земель та отримання неправомірної вигоди.