США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

Новини бізнесу

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Ця інформація була оголошена уповноваженим Президента України з питань санкційної політики Владиславом Власюком. У США виправдали рішення відновити санкції, заявивши, що вони необхідні для забезпечення стабільності світового енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *