Російські військові напали на місто Нікополь у Дніпропетровській області за допомогою FPV-дрону. У результаті атаки загинули двоє людей, а ще 12 отримали поранення. Голова ОВА Олександр Ганжа повідомив про це в Telegram. Серед поранених є двоє 12-річних дівчат, які госпіталізовані у середньо тяжкому стані. Ще п’ятеро дорослих також потрапили до лікарні, серед них троє у важкому стані. Решта постраждалих отримають лікування на амбулаторній основі.