Олександр Усик, який є чемпіоном світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, вирішив вакантніти всі свої пояси. Український боксер оголосив про це у відео, яке він опублікував в Instagram. Усик пояснив, що хоче залишити пояси вільними, щоб інші боксери могли змагатися за них. Він також зазначив, що не планує завершувати кар’єру, а має намір провести “останній танець”. Усик подякував всім за підтримку і зазначив, що його девіз – “Далі – більше”.