У п’ятницю, 26 червня, Олександр Усик вирішив відмовитися від своїх титулів у важкій вазі. Менеджер Ентоні Джошуа, Едді Гірн, заявив, що їхній боксер прагне повернутися до чемпіонських поясів. Після відходу Усика може з’явитися чотири нових чемпіонів у цьому дивізіоні. Гірн також зазначив, що планують провести обов’язкові бої перед тим, як вийти на поєдинок за титул. Тим часом президент WBC закликав Усика провести реванш з Верховеном.