Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Новини світу

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинуватили одна одну у порушенні умов угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання за угодою, але готові відповісти на насильство насильством. Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода між країнами передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки на 60 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *