СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Новини України

У суботу, 27 червня, Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до російських портів і внутрішніх споживачів. За даними СБУ, їхні безпілотники влучили в технічні будівлі станції, після чого сталася детонація. Це вже друга атака на цю станцію протягом червня. Операція була проведена в межах 40-денної дії у відповідь на війну з Росією, затверджену президентом Володимиром Зеленським.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *